Grupy

Grupa I - 3 latki i młodsze (MALUCHY)

Grupa I

Jesteśmy najmłodsi w przedszkolu, dopiero rozpoczynamy swoją wielką "przedszkolną przygodę"

Nasza grupa liczy 26 dzieci. W pierwszym roku naszego pobytu w przedszkolu poznajemy się wzajemnie, poznajemy nasze panie i uczymy się wielu nowych rzeczy, które czasami są dla nas bardzo trudne.

Wszędzie jest nas pełno - jesteśmy ciekawi świata. Lubimy się bawić na sali i na powietrzu, chętnie zdobywamy nowe doświadczenia przez uczestniczenie w zabawach i zajęciach zorganizowanych.

Grupa II - 4 latki (ŚREDNIAKI)

Grupa II

My jesteśmy przedszkolaki - średniaki. Jest nas 24, w tym 10 dziewczynek i 14 chłopców. Lubimy zabawy ruchowe i spacery. Mamy dużo energii i mnóstwo pomysłów. Potrafimy zatańczyć, odtworzyć rytm i grać na instrumentach perkusyjnych. Występy dla gości sprawiają nam wiele radości.

Jesteśmy ciekawi świata i lubimy tworzyć. Budujemy z klocków, wycinamy, rysujemy, lepimy z plasteliny. Jesteśmy dumni z naszych prac i bardzo lubimy pochwały. Jesteśmy weseli i uśmiechnięci.

Grupa III - 5-6 latki (STARSZAKI)

Grupa III

Jesteśmy najliczniejszą grupą w naszym przedszkolu. Jest nas 27. W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy się i uczymy wytrwale. Kącików do zabawy mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele.

Każdy dzień w naszej grupie to wspólne zabawy i zajęcia, spacery i wycieczki pozwalające nam na aktywne poznawanie i rozumienie otaczającego nas świata. Lubimy śpiewać, tańczyć i działać plastycznie. Gry, puzzle, układanki, różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają. Wesołe zabawy łączymy z nauką, dzięki temu się nie nudzimy. W naszym przedszkolnym ogródku chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy.

Często bierzemy udział w organizowanych imprezach i konkursach. Przygotowujemy się do występów, na które zapraszamy dzieci i rodziców. Aktywnie działamy w akcjach środowiskowych i charytatywnych. Cieszymy się, że możemy pomagać innym i sprawiać radość.

Wszelkie prawa zastrzeżone: Przedszkole Nr 18 w Tarnobrzegu